Jak wybrać walizkę na wakacje?

Niezależnie od tego, czy wybieramy się do luksusowego hotelu czy w leśne ostępy, spakowanie bagażu na wakacje zawsze jest sporym wyzwaniem. Odpowiednio dobrane torby i walizki mogą znacznie ułatwić to zadanie. Wiele takich, które przetrwają nawet najtrudniejsze warunki podróży, a jednocześnie zachwycą swoim wyglądem i wysoką jakością wykonania, ma w swojej ofercie marka Vip Collection.

Materiał wykonania walizki

Bardzo ważne jest odpowiednie wybranie materiału,z jakiego ma byc wykonana walizka. Vip Collection ma w swojej bogatej ofercie walizki wykonane w 100% z poliwęglanu, który jest najlepszym i najbardziej wytrzymałym materiałem. Jednak jego cena również jest odpowiednio wysoka.

Osoby z mniejszym budżetem z powodzeniem mogą zdecydować się na walizki twarde małe wykonane z nieco gorszych jakościowo materiałów, lub wybrać miękkie torby kabinowe, które zmieszczą wiele przydatnych drobiazgów. Ich cena jest znacznie niższa.

Wygodne kółka

Jeśli chodzi o bagaż podręczny do samolotu czy walizki do samolotu, kółka nie wydają się być niezbędne. Jednak w przypadku walizek o większych gabarytach i znacznie wyższej wadze, jest to niezwykle potrzebne udogodnienie, które znacznie ułatwia przewożenie bagażu z miejsca na miejsce.

Nie warto decydować się na walizki kabinowe czy torby kabinowe, których kółka wykonane są z plastiku lub jedynie pokryte kauczukiem. Istnieje bowiem wówczas ryzyko, że takie kółka nie przetrwają wielu wakacyjnych wypraw, co wiąże się z koniecznością zakupu nowych walizek.

Dodaj komentarz